Imieniny ks. kanonika Stanisława
sobota, 08 maja 2010 00:50

Kliknij, aby przeglądać!

fot.Tomasz Kliś

 

Czcigodny Księże Proboszczu!


Z okazji Imienin życzymy Księdzu, aby owoce kapłańskiego posługiwania w naszej parafii trwały i rozwijały się w naszych sercach. Niech miłosierdzie Boże promieniujące miłością i ufnością zawsze Księdzu przewodniczy w posłudze duszpasterskiej.

Życzymy zdrowia w codziennym życiu kapłańskim, życzliwości od parafian, a uśmiech niech zawsze gości na Księdza twarzy.

W szczególności życzymy Bożych łask, wszelkich darów Ducha Świętego, by zawsze był Ksiądz pełen miłości do Jezusa oraz szukał u Niego wsparcia i siły, zaś słowami i przykładem uczył każdego człowieka napotkanego na swej drodze kapłańskiej miłości do Jezusa obecnego w Eucharystii.

Redakcja gazetki "Nasz Dom''