KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK 2019
niedziela, 06 stycznia 2019 00:00

Kliknij, aby przeglądać!

fot.K. Saternus


„Wszystkim, których Bóg kocha i którzy odpowiadają na Jego wezwanie (…) objawiła się miłość Boża do nas !”

Parafialny Zespół Muzyczny wraz z grupą recytatorów, 6 stycznia 2019 przygotował refleksyjny program, który śpiewem i słowem prowadził zebranych w kościele w Bobrku gości do narodzonego w Betlejem Syna Bożego. I każdemu objawiła się miłość Boża, gdy wspólnie szliśmy do Boga-Człowieka odnajdując w drodze własne człowieczeństwo.

„Umilknęli aniołowie święci, usnął Mały, już chłód go nie zbudzi, od tej chwili – proszę zapamiętaj – Bóg najbardziej potrzebuje ludzi.”

W koncercie wstąpił Parafialny Zespół Muzyczny, pod kierownictwem p. organistki Joanny Mika w składzie: Julia Staroń, Wiktoria Jagoda, Magdalena Środa, Amelia Mika, Jakub Idzik, Karolina Szpiegla, Julia Kania, Aleksandra Mika, Karolina Stachura, Kamila Idzik, Natalia Kliś, Kamil Gut, Marcin Wadoń.

Oraz ks.Janusz Kozieł, Krzysztof Kubek, Joanna Mika, Bożena Szpiegla, Wioletta Jagoda, teksty przygotowała p. Małgorzata Wabik.