OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.02.2023 - 19.02.2023

1. 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

Oświecony blaskiem Bożej mądrości chrześcijanin doskonale wie, jak powinien żyć. Nie ma co kręcić, szukać wymówek. Taka postawa nie przystoi uczniowi Chrystusa. Zawsze powinien kroczyć droga prawości. Przemyślmy tę postawę podczas osobistej adoracji Chrystusa po Mszy Świętej.

2. Adoracja w ramach tzw. nabożeństwa 40 – godzinnego. Dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa dzisiaj po Mszy św. o 8:30 mieszkańców: ul. Dębowej, Słonecznej, Spokojnej, Ogińskiej, Kasztanowej i Parkowej; a po Mszy św. o 10:00 mieszkańców: ul. Podkomorskiej, Granicznej, Krótkiej, Nowopole, Leśnej, Krakowskiej, Łąkowej i Nowowiejskiej.
W przyszłą niedzielę: po Mszy św. o 8:30 mieszkańców ul. Nadwiślańska. Po Mszy św. o 10:00 mieszkańców ul. Kolista, Starowiejska i Głogowa.

3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska 96 - 112, którzy zatroszczyli się o wygląd naszej świątyni, a w sobotę na 9:00 prosimy mieszkańców ul. Nadwiślańska 113 -156. W dzisiejszą niedzielę składka gospodarcza do kopert lub na konto parafii. Jak już poinformowaliśmy, że w tym roku przymierzamy się do remontu schodów głównych do kościoła i bocznych do plebanii. Wstępny koszt to 80 tys. zł. Zastała już wpłacona zaliczka, Zostały wykonane nowe szafy do kancelarii – koszt 6000 zł. Dziękujemy za wszelkie ofiary.

4. Przy wejściu na cmentarz parafialny zostały umieszczone tablice z regulaminem cmentarza. Jest on również na stronie internetowej parafii. Prosimy o zapoznanie się z nim.

5. Polecamy wydania prasy katolickiej: GOŚĆ NIEDZIELNY – jest również MAŁY GOŚĆ dla dzieci szkolnych już wydanie lutowe. Życzymy dobrej lektury.

6. Wszelkich łask dla solenizantów tego tygodnia i wszystkim spędzającym czas na feriach zimowych. Szczęść Boże.