OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.09.2022 - 11.09.2022

1. 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedzielne zgromadzenie wspólnoty Kościoła dokonuje się „ przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie”. On jest w centrum naszego zgromadzenia, On - Słowem życia, On – pokarm na życie wieczne, On – obecny w swoich sługach celebrujących Najświętsze tajemnice i w swoim mistycznym Ciele, którym jesteśmy. Eucharystia to nieprzerwana celebracja obecności Chrystusa pośród nas aż do skończenia świata.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 16: 30 z poświęcenie tornistrów jak co roku uczniom rozpoczynającym nowy rok szkolny z udziałem Wspólnoty NamArka .

3. Zapraszamy chłopców i dziewczęta ze szkoły podstawowej i nie tylko, do włączenia się w formację jako ministranci i scholistki w naszej parafii. Informacje u ks. Piotra. Po raz kolejny w naszej diecezji rusza formacja dla mężczyzn w wieku 25 – 65 lat, którzy pragnęli by wypełniać funkcję w parafii jako Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej. Informacje u ks. Proboszcza.

4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Kolista nr 1 – 29 i ul. Rolna, którzy zatroszczyli się o wygląd naszej świątyni w dniu wczorajszym, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Kolista nr 43 – 75. W przyszłą niedziele składka gospodarcza do kopert. Serdecznie dziękujemy.

5. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY, Mały Gość - dla dzieci szkolnych, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży, Staś - dla przedszkolaków. Są również bezpłatne DOBRE NOWINY. Życzymy dobrej lektury.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy potrzebnych łask Bożych. Szczęść Boże.