OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.08.2022 - 28.08.2022

1. 21 NIEDZIELA ZWYKŁA

Zgromadziliśmy się przy ołtarzu naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby celebrować największe tajemnice naszej wiary. Przez posługę kapłana uobecnił się sam Jezus Chrystus, który pod postaciami chleba i wina zawsze pragnie przyjść do ludzkich serc, karmiąc w ten sposób nasze dusze życiodajnym pokarmem, które nie ginie, ale trwa na wieki. Niech teraz dobry Bóg obficie nam błogosławi na zbliżający się tydzień pracy i wypoczynku, abyśmy żyjąc jak prawdziwi chrześcijanie, poprzez swoje świadectwo wiary w Jezusa Chrystusa wskazywali innym drogę do Niego.

2. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska nr 112 – 156, którzy zatroszczyli się o wygląd naszej świątyni w dniu wczorajszym, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Dębowa, Spokojna, Ogińskiej, Kasztanowa i Słoneczna.

3. Podobnie jak w ubiegłe lata zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego będzie w naszej parafii w dniu 22 sierpnia/ poniedziałek / do godziny 10: 00. Zużyty sprzęt AGD czy RTV można składać na początku parkingu przy plebanii w dzisiejszą niedziele wieczorem lub jutro w poniedziałek rano do godz. 10: 00.

4. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. Życzymy dobrej lektury.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom oraz wszystkim wypoczywającym dobrego czasu wakacyjno - urlopowego. Szczęść Boże.