OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.08.2022 - 14.08.2022

1. 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

Każdego dnia powinniśmy być przygotowani na spotkanie z naszym Przyjacielem – Jezusem Chrystusem. Niech nasza wspólna modlitwa na tej Mszy Świętej będzie wspólnym dziękczynieniem Panu Bogu za Ofiarę Jezusa, która przyniosła całej ludzkości zbawienie. Módlmy się również za pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę, aby po trudach pielgrzymowania , również w naszych intencjach, radowali się ze spotkania Jasnogórska Panią.

2. Msze święte dzisiaj ze względu na pielgrzymów: o 8:00 i 12:00 w kościele i o godz. 14:00 przy kapliczce na ul. Długiej. Nie ma Mszy św. o 10:00. Kościół jak i teren wokół kościoła oddajemy do dyspozycji dla pielgrzymów. Prosimy również, aby nie zajmować parkingu przy plebanii, tam będą stały pojazdy z całym zapleczem wspomagające pielgrzymów oraz karetki sanitarne. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób otwarli się na pielgrzymów poprzez składane ofiary /ogółem 2740 zł /na przygotowanie poczęstunku, wody itp. oraz za włączenie się w pomoc wolontaryjną wobec pielgrzymów na różny sposób jak: sponsoring, przywóz towarów, pomoc przy posiłkach, sprzątanie itp.

3. Dziękujemy tym mieszkańcom, którzy zatroszczyli się o wygląd naszej świątyni w dniu wczorajszym, a na sobotę prosimy mieszkańców ul. Nadwiślańska nr 96 – 111. W przyszła niedziele składka gospodarcza do kopert lub na konto, serdecznie dziękujemy.

4. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY oraz STAŚ dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. Życzymy dobrej lektury.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom oraz wszystkim wyjeżdżającym dobrego czasu wakacyjno - urlopowego. Szczęść Boże.