OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.07.2022 - 24.07.2022

1. 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

Kto może stanąć na świętej górze Eucharystii i właściwie wielbić Boga? Serce i czyn mają stać się jednością podczas Mszy św., ale i w naszym życiu. Jezus bowiem jest nadzieją chwały dla wszystkich. Dlatego nas gromadzi byśmy nie utracili tego co najważniejsze.

2. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska 4 – 26, za troskę o kościół, a w sobotę prosimy o troskę o kościół mieszkańców ul. Nadwiślańska 28 - 51. Bóg zapłać.

3. W dzisiejszą niedzielę i niedzielę 31 lipca zbiórka do puszek po Mszach św. prowadzona przez Zespół Charytatywny z naszej parafii na zorganizowanie posiłku dla pielgrzymów udających się na Jasną Górę , którzy w niedziele 7 sierpnia będą mieli postój przy naszym kościele. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

4. W przyszłą niedziele rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa z akcją 1 grosz za kilometr bezpiecznej i szczęśliwej jazdy swoim środkiem transportu w ciągu roku, na środki transportu dla misjonarzy. Po Mszach św. odbędzie się poświęcenie naszych pojazdów. Bardzo prosimy aby jak w ubiegłe lata, osoby przyjeżdżające do kościoła samochodami ustawiali samochody jeden za drugim wokół kościoła w kierunku bramy wyjazdowej. Bóg zapłać za składane ofiary na cele misyjne.

5. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci szkolnych oraz STAŚ dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. Życzymy dobrej lektury.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych oraz dobrego czasu wakacyjno - urlopowego. Szczęść Boże.