OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.07.2022 - 17.07.2022

1. 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

Jezus przyszedł na ziemię po to, by obdarzyć nas prawdziwym szczęściem, które pochodzi od Boga. Tylko Bóg może nam dać szczęście. Kiedy stajemy przy ołtarzu, aby celebrować misteria życia, śmierci i zmartwychwstania Jezusa, wtedy poznajemy tajemnicę Bożego szczęścia, które zostało bezinteresownie dane każdemu z nas. Niech ta dzisiejsza Eucharystia uwrażliwi nasze serca na potrzeby innych, abyśmy potrafili dawać szczęście innym, stając się w ten sposób miłosiernymi samarytanami.

2. Dziękujemy mieszkańcom ul. Akacjowej nr 48 – 68, Bagienna 2 i Jarzębinowa 1 – 27 za troskę o kościół, a w sobotę prosimy o troskę o kościół mieszkańców ul. Nadwiślańska 4 - 26. W dzisiejszą niedziele składka gospodarcza do kopert lub na konto parafii. Bóg zapłać za ofiarność.

3. W przyszłą niedziele 17 lipca i niedzielę 31 lipca zbiórka do puszek po Mszach św. prowadzona przez Zespół Charytatywny z naszej parafii na zorganizowanie posiłku dla pielgrzymów udających się na Jasną Górę , którzy w niedziele 7 sierpnia będą mieli postój przy naszym kościele. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

4. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci szkolnych oraz STAŚ dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. Życzymy dobrej lektury.

5. Wczoraj pożegnaliśmy mieszkańca D P S w Bobrku + Piotr Pęgiel l. 60. Dobry Jezu, a nasz Panie ...

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych oraz dobrego czasu wakacyjno - urlopowego. Szczęść Boże.