OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.07.2022 - 10.07.2022

1. 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

Jezus Chrystus dawca życia wiecznego proponuje nam dzisiaj pokój, jako wartość bezcenną dla nas, żyjących w chaosie wojen i konfliktów. Tylko pokój może ocalić nasze życie. Chrystus po Zmartwychwstaniu ukazał się apostołom, ofiarując im pokój. My też potrzebujemy takiego spotkania. Właśnie po to zgromadziliśmy się na Mszy Świętej, aby pokrzepić się Ciałem i Krwią Przenajświętszą, bo tylko ten pokarm może nas umocnić w walce o Boży pokój wszędzie tam, gdzie będziemy się znajdować.

2. Przez okres wakacji / Lipiec – Sierpień / nie ma w niedziele nabożeństwa o godz. 16: 00 i Mszy św. o godz. 16: 30. W tygodniu Msza św. we wtorek i czwartek o godz. 7: 00, a w pozostałe dni o 17: 30. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać zaraz po Mszy św. w tygodniu, albo umówić się telefonicznie z księdzem. W niedziele i święta kancelaria jest nie czynna.

3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Akacjowej nr 2 – 46a, za troskę o kościół, a w sobotę prosimy o troskę o kościół mieszkańców ul. Akacjowa nr 48 – 68, Bagienna 2 i Jarzębinowa 1 - 27. W przyszłą niedziele składka gospodarcza do kopert lub na konto parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

4. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci szkolnych oraz STAŚ dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. Życzymy dobrej lektury.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych oraz dobrego czasu wakacyjno - urlopowego. Szczęść Boże.