OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.05.2022 - 29.05.2022

1. 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Religia i towarzyszące jej zewnętrzne formy kultu skończą się, gdy nastanie pełnia zbawienia i zobaczymy Boga twarzą w twarz. Niech udział w paschalnej ofierze Chrystusa umocni nas na drodze do Nowego Jeruzalem.

2. Nabożeństwa majowe: w tygodniu po Mszy św. o godz. 17: 00, w niedzielę o 16: 00.

3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Lipowej nr 1- 50, za troskę o kościół, a w sobotę prosimy o troskę o kościół mieszkańców ul. Lipowa nr 52 - 80.

4. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY, i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci szkolnych oraz STAŚ dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. Życzymy dobrej lektury.

5. Wszystkim życzymy wielu łask Bożych, zwłaszcza solenizantom i jubilatom, a szczególnie wszystkim Mamom z racji ich święta we czwartek – Dzień Matki. A zmarłe Mamy niech Pan obdarza wiecznym pokojem. Szczęść Boże wszystkim.