OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.04.2022 - 01.05.2022

1. NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Pan Bóg okazywał miłosierdzie chorym, cierpiącym i dręczonym przez złe duchy, których przynoszono lub przyprowadzano do apostołów. Wchodząc w Eucharystię, zanurzamy się w morzu Bożego Miłosierdzia. Tu przyprowadzamy dusze, żywych i umarłych, abyśmy wszyscy zostali odnowieni i uświęceni.

2. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia - centralne uroczystości w Łagiewnikach. Po każdej Mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, nabożeństwo popołudniowe do Bożego Miłosierdzia o godz. 16: 00. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Msze św. przez miesiąc MAJ – popołudniu.

3. Próba dla dzieci komunijnych w tym tygodniu: w poniedziałek o 18: 00.; w czwartek o 17: 00; spowiedź dzieci o 16: 00 w piątek. Spotkanie i próba dzieci przed rocznicą Pierwszej Komunii św. w środę o 17: 00. Próba przed bierzmowaniem dla kl. 8 w piątek o godz. 18: 00. Kandydaci do bierzmowania przed swoim bierzmowaniem uczestniczą z rodzicami i świadkami: w niedziele 1 maja o godz. 16: 00 – nabożeństwo i Msza św.; w poniedziałek 2 maja, godz. 16: 00 – spowiedź, Msza św. i majówka; we wtorek 3 maja godz. 16: 00 – nabożeństwo majowe i Msza św. Bierzmowanie w środę 4 maja o godz. 18: 00. Obecność na spotkaniach, próbach, nabożeństwach obowiązkowa.

4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Cicha i Nowa, za troskę o kościół, a w sobotę prosimy o troskę o kościół rodziców dzieci pierwszokomunijnych i do bierzmowania.

5. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY, i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci szkolnych oraz STAŚ dla przedszkolaków. Są bezpłatne DOBRE NOWINY . Życzymy dobrej lektury.

6. Rodzina z Ukrainy: matka z trójką dzieci w wieku szkolnym poszukuje mieszkania albo wynajęcia domu. Informacje u ks. Proboszcza.

7. Wszystkim życzymy łask Bożego Miłosierdzia. Szczęść Boże.