OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.01.2022 - 30.01.2022

1. 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś w Kościele obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, którą papież Franciszek ustanowił przed trzema laty. Wierzymy, że także dziś Chrystus jest obecny e swoim Słowie i chlebie eucharystycznym, a pośród nas wypełniają się Boże obietnice. Wzbudzajmy w sobie pragnienie słuchania słowa Pana, aby zamieszkało w nas z całym swym bogactwem.

2. Jest prośba dzisiaj o ofiarność do puszek po mszach św., celem odbudowy ołtarza głównego w kaplicy D P S, który strawił pożar oraz remontu tej kaplicy. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska 96 - 111, za troskę o kościół, a w sobotę, na godz. 9: 00 prosimy mieszkańców z ul. Nadwiślańskiej nr 112 - 156.

4. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY, jest MAŁY GOŚĆ dla dzieci szkolnych i STAŚ dla przedszkolaków. Dobrej lektury.

5. Parafia św. Barbary w Libiążu zaprasza w dzisiejszą niedzielę o godz. 17: 15 na MISJA: NIEBO - w 5 r. śmierci śp. Heleny Kmieć. Więcej inf. w gablocie.

6. Prosimy do stosowania się do przepisów sanitarnych i obostrzeń związanych z Covid – 19, prosimy aby nosić maseczki zakrywające usta i nos w pomieszczeniach zamkniętych, dezynfekcje rąk oraz zachęcamy do szczepienie się. Komunię św. prosimy o przyjmowanie na rękę i spożyciu zaraz przy kapłanie. Prosimy też aby po zmierzchu nosić jasne okrycia i odblaski ze względu bezpieczeństwa, byśmy byli widoczni.

7. Życzymy wszystkim zdrowia i wszelkiego błogosławieństwa Bożego, szczególnie wszystkim przebywającym na feriach zimowych - Szczęść Boże.