OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.10.2021 - 31.10.2021

1. 30 NIEDZIELA ZWYKŁA

My również, jak Bartymeusz, potrzebujemy często Bożego dotknięcia, które przywróci nam duchowy wzrok. Niech dzisiejsza Eucharystia, jak i każda w tym tygodniu modlitwa różańcowa będzie tą naszą prośbą w pokorze i z ufnością.

2. Nabożeństwa różańcowe w tym ostatnim tygodniu października o godz. 17: 00, po Mszy św. o 16: 30, a niedzielę o 16:00. Zapraszamy do licznego uczestnictwa dzieci, młodzież i dorosłych. Szczególnie zapraszamy: w poniedziałek – kl. 8 a i 8b; we wtorek kl. 6 i 7; w środę – kl. 4 i 5; w czwartek – kl. 3; w piątek – kl. 1 i 2;

3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, modlitw i ofiar składanych na ten cel. Składka dzisiejsza przeznaczona na misje. W gablocie jest plakat o wsparciu finansowym – indywidualnie. Serdecznie Bóg zapłać.

4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Cicha nr 1 – 24 oraz ul. Nowa nr 2 - 12, za troskę o kościół, a w sobotę na 9: 00 mieszkańców z ul. Kwiatowa nr 2 - 34. We wtorek, serdecznie prosimy o pomoc i zapraszamy wszystkich chętnych, aby wygrabić liście wkoło kościoła i okopać róże przed kościołem.

5. Informujemy, że w dniu Wszystkich Świętych czyli 1 listopada, będzie zmieniony układ Mszy świętych: do południa będzie Msza św. o godz. 8: 30 i 10: 00 i po południu o 14: 00 z procesją i modlitwami za zmarłych po cmentarzu. Przypominamy o regulowaniu opłat za miejsca na cmentarzu i śmieci.

6. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci szkolnych, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży, nowy nr STAŚ – dla przedszkolaków.

7. Nowe nr telefonów: Ks. Proboszcz: 789 106 058 ks. Wikariusz: 789 208 661

8. Fundacja Towarzyszenia Rodzinie „ Rodzina mimo wszystko” ma swoją siedzibę w naszym rejonie w Wadowicach i Chrzanowie. Jeśli potrzebujesz pomocy, brakuje ci sił, aby pokonać życiowe trudności Poradnia Rodzinna zaprasza na spotkania. Adresy i nr. telefonu na plakatach w gablocie i przedsionku kościoła na ulotkach.

9. Z naszej wspólnoty odeszła do domu Ojca + Władysława Chodur. Pogrzeb we wtorek o 14: 30. Dobry Jezu, a nasz Panie …

10. Błogosławieństwa Bożego solenizantom, jubilatom, oraz wszystkim parafianom - Szczęść Boże.