OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.09.2021 - 03.10.2021

1. 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

Stoimy przy ołtarzu Pana jako wspólnota miłości, bo poprzez Eucharystię jeszcze bardziej łączymy się z Chrystusem. Karmiąc się Słowem i Ciałem Zbawiciela, jeszcze bardziej zjednoczyliśmy się z Nim, ale również i z Kościołem. Jedność jaką tworzymy z Chrystusem i między sobą nigdy się nie kończy, ona zawsze trwa i nikt nie może jej zniszczyć. A na dalszy trud budowania tej jedności przyjmiemy błogosławieństwo Trójjedynego Boga, aby nam towarzyszył w codzienności.

2. Ks. Piotr zaprasza dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami w poniedziałek na nabożeństwo różańcowe o godz. 17: 00 z poświęceniem i wręczeniem różańców. Nabożeństwa różańcowe przez październik są codziennie o godz. 17: 00, a niedzielę o 16:00. Zapraszamy do licznego uczestnictwa dzieci, młodzież i dorosłych.

3. Zbiórka do puszek na operacje dla ciężko chorej naszej parafianki Milenki Szczęśniak wyniosła 3827zł 50 gr. Serdeczne Bóg zapłać w imieniu rodziców. W dzisiejszą niedzielę zgodnie z intencją Ks. Arcybiskupa obędzie się zbiórka do puszek na duszpasterstwo dzieci i młodzieży w parafii i diecezji. Natomiast w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek w związku z XXI Dniem Papieskim. Serdeczne Bóg zapłać.

4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Parkowa nr 1 – 21, za troskę o kościół, a w sobotę na 9: 00 mieszkańców z ul. Parkowa nr 22 – 66.

5. Prasa katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY; MAŁY GOŚĆ dla dzieci szkolnych , STAŚ – dla przedszkolaków, oraz bezpłatne DOBRE NOWINY.

6. Z naszej wspólnoty odszedł do domu Ojca + Czesław Mulik l. 64 oraz + Anna Wcisło z Chełmka l. 75, której pogrzeb będzie w czwartek o 14:30. Dobry Jezu a nasz Panie ...

7. Błogosławieństwa Bożego solenizantom, jubilatom, oraz wszystkim parafianom - Szczęść Boże.