OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.09.2021 - 26.09.2021

1. 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

Eucharystia, to spotkanie osobowe człowieka z Chrystusem, który jest światłem i drogowskazem na drogach pielgrzymowania do życia wiecznego.

2. W sobotę w naszej parafii przeżywaliśmy Dzień Chorego i Seniora. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć w sposób duchowy ten dzień, jak również tym, którzy przygotowali małe co nieco na plebanii.

3. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka do puszek na operacje dla ciężko chorej naszej parafianki Milenki Szczęśniak. Serdeczne Bóg zapłać za każdą złotówkę na ten szlachetny cel w imieniu rodziców.

4. Jutro w poniedziałek 20 września na Mszę św. o 17: 30 zapraszamy rodziców z dziećmi z kl. 3, które w maju przystąpią do I Komunii św., a po mszy będzie spotkanie dla nich.

5. Zapraszamy chłopców do podjęcia służby Panu Jezusowi przy ołtarzu jako ministrant. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Piotra.

6. W sobotę 25 września, Ksiądz Metropolita zaprasza członków Żywego Różańca na coroczną pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. W programie: Rozpoczęcie o godz. 10: 00 modlitwą, potem konferencja, komunikaty, różaniec i o 12: 00 Msza św.

7. Dziękujemy mieszkańcom ul. Krakowska nr 71 – 95, ul. Łąkowa, ul. Nowowiejska , i ul. Spacerowa , za troskę o kościół, a w sobotę na 9: 00 mieszkańców z ul. Leśna, Nowopole, Krótka, Graniczna i Ogrodowa. Składka gospodarcza do kopert wyniosła 4770 zł., a na konto parafialne wpłynęło 2700 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

8. Prasy katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY -, październikowy już numer STAŚ dla przedszkolaków ; Są również kalendarze z Gościa Niedzielnego na przyszły rok w cenie 15 zł.

9. Błogosławieństwa Bożego solenizantom, jubilatom, oraz wszystkim parafianom - Szczęść Boże.