OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.08.2021 - 22.08.2021

1. 20 NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA N M P

Maryja zaprasza nas dzisiaj do tego, abyśmy razem z Nią uwielbiali Boga. Uczy nas pięknej modlitwy "MAGNIFIKAT". Ta modlitwa jest Jej życiem. Ona widzi, w jaki sposób Bóg działa w historii. Rozumie, że pokora i ufność jest tym, czego On od nas potrzebuje, aby mógł objawić swoją chwałę. W serce człowieka wiary, oddanego Bogu, zawsze wypełnione jest radością.

2. Dziękujemy również w dzisiejszą niedzielę za płody naszej ziemi – w sposób szczególny podczas Mszy św. o 11: 15. Za owoce ziemi i pracy ludzkich rąk. Niech Maryja wyprasza nam obfitość łask i przedstawi naszemu Ojcu przez Jezusa owoce naszych dobrych uczynków. Po każdej Mszy św. przed błogosławieństwem poświęcenie ziół i kwiatów.

3. W sobotę o 17: 00 adoracja i różaniec w ramach nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego.

4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Dębowa – 1 – 30, Spokojna, Słoneczna, Kasztanowa, Księżnej Ogińskiej, za troskę o kościół a w sobotę prosimy na 9: 00 mieszkańców ul. Kolistej 1 – 75 i Rolnej.

5. Prasy katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY - ; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci szkolnych, STAŚ – a dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży.

6. Dobrego czasu wakacyjno - urlopowego jak również błogosławieństwa Bożego solenizantom. Szczęść Boże.