OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08.08.2021 - 15.08.2021

1. 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

Pan Jezus mówi dziś do nas: „ Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”. Z wiarą i miłością zgromadziliśmy się wokół ołtarza, na którym złożyliśmy wielką tajemnicę naszej wiary. To dzięki niej, w naszym panu odnajdujemy sens życia i nadzieję nieśmiertelności.

2. W sposób duchowy łączymy się w tym tygodniu z pielgrzymami udającymi się do naszej Matki – Jasnogórskiej Pani, którzy podążają również z naszymi intencjami, by złożyć je u Jej stóp. Pamiętajmy również o nich w naszych codziennych modlitwach.

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11:15 będziemy dziękować dobremu Bogu za wszelkie plony naszej ziemi, oraz tych którzy trudzą się uprawą ziemi i swoich ogródków. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

4. W sobotę o 17: 00 adoracja i różaniec w ramach nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego.

5. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska nr 112 – 156, za troskę o kościół a w sobotę prosimy na 9: 00 mieszkańców ul. Dębowa – 1 – 30, Spokojna, Słoneczna, Kasztanowa, Księżnej Ogińskiej . Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się na różny sposób w zorganizowanie i obsługę pielgrzymów udających się do Częstochowy.

6. Prasy katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY - ; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci szkolnych, STAŚ – a dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży.

7. Dobrego czasu wakacyjno - urlopowego jak również błogosławieństwa Bożego solenizantom. Szczęść Boże.