OGLOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.08.2021 - 08.08.2021

1. 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

Uczestnicząc w Eucharystii, dziękujemy dobremu Bogu za życie, i że nas prowadzi do wolności i szczęścia jak dawniej Izraela. Chrystus umocnił nas swym słowem, abyśmy odnowili się w naszym myśleniu, stając się nowymi ludźmi. Karmi nas chlebem życia, byśmy nie ustali w drodze do wieczności.

2. W tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed mszami. W sobotę udamy się do chorych od godz. 15: 00, ponieważ do południa około godz. 9: 30, będziemy przyjmować pielgrzymów udających się do Częstochowy. Chorych prosimy zgłosić w zakrystii lub do Księdza do piątku. W sobotę wyjątkowo o 16: 30 Msza św. z racji pierwszej soboty miesiąca i o 17: 00 adoracja i różaniec w ramach nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego wraz ze zmianką tajemnic różańcowych, i Msza św. wieczorna z niedzieli o 17: 30.

3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska nr 96 – 111, za troskę o kościół a w sobotę prosimy na godz.12: 00 mieszkańców ul. Nadwiślańska nr 112 – 156, ponieważ do południa będą w kościele pielgrzymi.

4. Dziś po Mszy św. Zespół Charytatywny będzie zbierał do puszek na zorganizowanie posiłku dla pielgrzymów z diecezji Bielsko- Żywieckiej. Prosimy również chętne osoby zwłaszcza młodzież o pomoc w obsłudze pielgrzymów. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza do kopert lub na konto parafialne. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary.

5. Prasy katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci szkolnych, STAŚ – a dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzież i NASZ DOM.

6. Dobrego czasu wakacyjno - urlopowego jak również błogosławieństwa Bożego solenizantom. Szczęść Boże.