OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.07.2021 - 25.07.2021

1. 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

Człowiek, który żyje dla Boga, może nazwać się szczęśliwym. Szczęśliwym jest ten, kto sens swojego istnienia czerpie z czystego Bożego źródła. Przyszliśmy dzisiaj do źródła Bożej Miłości - do Jezusa, aby razem z Nim pójść na miejsce pustynne i powierzyć tylko Jemu nasze życie: radości i sukcesy, a także nasze troski, zmartwienia i kłopoty.

2. W przyszła niedzielę zgodnie z życzeniem Ojca świętego Franciszka obchodzony będzie w kościele I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Niech będzie dla wszystkich świętem przepełnionym radością Ewangelii. Niech będzie okazją do spotkań rodzinnych – odwiedzenia dziadków i babcie, oraz zainteresowania się osobami starszymi w naszym środowisku. W przyszła niedzielę będzie czytane orędzie Ojca świętego w związku z tym nowym świętem.

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji święta św. Krzysztofa.

4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska nr 36 - 69, za troskę o kościół a w sobotę prosimy na 9: 00 mieszkańców ul. Nadwiślańska nr 71 - 95.

5. W ubiegłą niedzielę składka gospodarcza do kopert wyniosła 3980, a na konto parafii 3120 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

6. Prasy katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci szkolnych, STAŚ – a dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzież i NASZ DOM.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Domu Ojca: + Zofia Piwowarczyk l. 88. Dobry Jezu a nasz Panie ...

8. Dobrego czasu wakacyjno - urlopowego jak również błogosławieństwa solenizantom. Szczęść Boże.