OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.07.2021 - 11.07.2021

1. 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg chce być blisko nas, pragnie być jedynym ratunkiem dla człowieka. On woła do każdego z nas z Miłością: „Być bliżej ciebie chcę…”.

Przychodzimy do ołtarza naszego Pana, aby jeszcze ściślej zjednoczyć się z Nim. Przyszliśmy do Tego, który nas wciąż kocha takimi, jakimi jesteśmy.

On, kocha Cię w twojej biedzie, poniżeniu, cierpieniu; w twojej słabości i upadku, w twoim egoizmie i samolubstwie, w twoim opuszczeniu przez bliskich i obcych. On jest zawsze przy Tobie… Czy dostrzegam obecność Boga w swoim życiu?

2. Przez miesiąc lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o godz. 16: 30 w niedzielę.

3. W środę - 7 lipca o 15: 00 , zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego na parkingu przed plebanią.

4. Firma Remontowo – Budowlana INVEKO z Libiąża poszukuje mężczyzn do pacy.

5. Dziękujemy mieszkańcom ul. Jarzębinowej, za troskę o kościół a w sobotę prosimy na 9: 00 mieszkańców ul. Nadwiślańska nr 4 - 34 .

6. Zbiórka do puszek na pogorzelców z Nowej Białej w ubiegłą niedziele wyniosła 4370 zł. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza do kopert lub na konto parafii. Serdeczne Bóg zapłać.

7. Prasy katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci szkolnych, STAŚ – a dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. Jest nowy numer gazetki parafialnej NASZ DOM.

8. Dobrego czasu wakacyjnego jak również błogosławieństwa solenizantom. Szczęść Boże.