OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.06.2021 - 27.06.2021

1. 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

„Panie, nic Cię to nie obchodzi?” – wołamy czasem wraz z uczniami, przerażonymi rzekomą biernością Jezusa w obliczu grożącego im niebezpieczeństwa. Msza święta wprowadza w kontakt z Jezusem, pozwala nam Go lepiej poznać oraz przekonać się, że Jemu naprawdę na nas zależy i że ma On kontrolę nad wszystkim. To dzięki coraz głębszej relacji z Nim stopniowo wyzbywamy się lęku i niedowiarstwa, stając się zdolni do ufnego powierzenia Mu siebie.

2. Nabożeństwo czerwcowe dziś o 16: 00. Nabożeństwa czerwcowe w tym tygodniu: we wtorek i czwartek po Mszy o 7: 00, w pozostałe dni po Mszy o 17: 00.

3. W piątek o godz. 8: 00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

4. Przez miesiąc lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o godz. 16: 30 w niedzielę.

5. Dziękujemy mieszkańcom ul. Akacjowej nr 2 – 46 A, za troskę o kościół a w sobotę prosimy na 9: 00 mieszkańców ul. Akacjowej nr 48 – 68 i Bagienna 2.

6. Prasy katolicka – polecamy: GOŚĆ NIEDZIELNY - ; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci szkolnych, STAŚ – a dla przedszkolaków, MIŁUJMY SIĘ - dla młodzieży. oraz nasza parafialna gazetka – NASZ DOM .

7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Anna Chylaszek, l. 72. Dobry Jezu a nasz Panie …

8. Gmina Chełmek informuje o warsztacie dla młodzieży związanym z opracowywaniem Strategii Rozwoju Gminy Chełmek na lata 2021-2030, które odbędą się w czwartek o godz. 18: 30 w Bibliotece Publicznej w Chełmku / Aleja Parkowa 16 /.

9. Dobrego tygodnia wszystkim i dobrego czasu wakacji dzieciom, młodzieży, rodzicom oraz nauczycielom.