OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.06.2020 - 28.06.2020

1. 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

Przyszliśmy na niedzielne spotkanie z Panem. Przyznajemy się do Niego, a zarazem wypowiadamy swoją ufność. Jezus wie , że towarzyszą nam lęki. Dlatego powiada – „nie bójcie się ludzi”, bo w oczach Boga jesteśmy „ważniejsi niż wiele wróbli”. Obyśmy byli mocni także w starciu ze złem grzechu, który nas od wewnątrz rozbija, a przez którego możemy stracić i duszę i ciało.

2. Dalej zachowujmy zasady bezpieczeństwa: odległości między sobą i nałożone maseczki na usta i nos w kościele podczas Mszy św.

3. W dzisiejszą niedziele podczas Mszy św. o godz. 11:00 obędzie się błogosławieństwo lektorów z naszej parafii. Polecajmy ich służbę Bogu przy ołtarzu podczas sprawowanych liturgii.

4. W czwartek 25 czerwca na godz. 9:00 zapraszamy uczniów wraz rodzicami oraz z nauczycielami na Mszę św. w związku z kończącym się rokiem szkolnym, aby podziękować za miniony rok szkolny i prosić o dobre i bezpieczne przeżycie czasu wypoczynku podczas wakacji.

5. Przypominamy, ze przez okres wakacji / lipiec i sierpień / nie będzie w niedziele Mszy św. o godz. 16: 30. Intencje zarezerwowane na tę godzinę będą odprawiane w niedziele na dodatkowej Mszy św. o godz. 7:30.

6. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska nr 1 - 35, za troskę o nasz kościół. Bardzo prosimy mieszkańców z ul. Nadwiślańska nr 36 - 70, w sobotę na godz. 9:00, aby zatroszczyli się o naszą świątynię. Dziękuję wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu finansowym naszej świątyni i parafii. W ubiegłą niedzielę składka gospodarcza do kopert wyniosła 5090 zł, na konto wpłynęło 1500 zł. Dziękujemy.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: GOŚĆ NIEDZIELNY; IDZIEMY; MIŁUJMY SIĘ;

8. Dobrego świętowania niedzieli w gronie rodziny i przyjaciół, jak również jubilatom i solenizantom oraz dobrego tygodnia i dobrego początku wakacji dla tych , którzy na nie oczekują. Szczęść Boże.