OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.05.2020 - 31.05.2020

1. 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Pan Jezus wstępujący do nieba i uczniowie wpatrujący się w niebo – są dziś pytaniem o to, czy mam w sobie pragnienie nieba.

2. Ograniczenia w związku z epidemią: Maksymalnie 65 osób na Mszy świętej. Uczestnicząc w liturgii mamy mieć nałożoną maseczkę na usta i nos, a Komunię św. prosimy jeśli to tylko możliwe, przyjmować na rękę.

3. Przez okres wakacji: lipiec i sierpień, w niedzielę, nie będzie Mszy świętej popołudniowej o 16: 30, ale będzie dodatkowa rano o 7:30. Osoby które zamówiły intencje w okresie wakacji na tę godzinę mszy św. proszę o kontakt po mszach św. czy w kancelarii w najbliższym czasie.

4. Dzisiaj po mszy św. o 11:00 spotkanie z rodzicami dzieci kl. 3 ze szkoły w Bobrku.

5. Wszystkiego najlepszego solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a szczególnie wszystkim MAMOM z racji ich święta DNIA MATKI: uśmiechu i radości z ich rozwoju i sukcesów ich dzieci, a mamom, które odeszły do wieczności, radości we wspólnocie zbawionych.

6. Dziękuję mieszkańcom ul. Długa 60 - do końca za troskę o nasz kościół. Bardzo proszę mieszkańców z ul. Jarzębinowa, w sobotę na godz. 9:00, o troskę, o naszą świątynię. Dziękuję wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu finansowym naszej świątyni i parafii.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny; Mały Gość dla dzieci; Idziemy; Miłujcie się i nasza parafialna gazetka Nasz Dom, które są na gazetniku w kruchcie kościoła.

8. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności + Augustyn Chylaszek l. 81. Dobry Jezu ...