OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.04.2020 - 19.04.2020

1. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! „W tym dniu wspaniałym wszyscy się weselmy” – po raz kolejny powtórzyliśmy za psalmistą te radosne słowa. Słowa, które są nadzieją dla każdego z nas. Mimo cierpienia, strapienia wywołanego przez pandemię. On jest naszą radością, która chce napełnić nasze serca, które wznieśmy w górę. I dziękujmy mu za wspaniałe dzieło stworzenia, które jest dla nas tajemnica niezbadaną, i jeszcze wspanialsze dzieło odkupienia, bez którego stracilibyśmy sens naszego życia. Błogosławionych świąt w zdrowiu, choć ograniczonymi przepisami, ale w nich chodzi o życie. Niech ono zawsze będzie w was piękne.

Szczęść Boże wszystkim parafianom i ich rodzinom.

2. W związku z epidemią, nadal jest ograniczone uczestnictwo we Mszach świętych do pięciu osób.

3. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności + Stanisław Lichota. Dobry Jezu a nasz Panie...

4. Wszystkiego najlepszego solenizantom i jubilatom tego tygodnia jak również owocnego – duchowego – wirtualnego przeżycia Świąt Wielkanocnych, Oktawy Zmartwychwstania i święta Bożego Miłosierdzia . Została uruchomiona kamerka transmitująca ON – LINE celebry Mszy niedzielnej o 11:00 i w tygodniu o 17:30.