OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.01.2020 - 26.01.2020

1. 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś Ewangelia zaprosiła nas nad Jordan, gdzie Jan wygłosił świadectwo o Jezusie. Te słowa są ważne, zawierają ważną i konkretną treść, która przypomina nam o tym, że Jezus gładzi grzech i bierze na siebie nasze słabości.

2. Obchodzimy dziś w Kościele do 25 stycznia Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. W naszych modlitwach codziennych pamiętajmy o wszystkich braciach i siostrach, których łączy chrzest św., jak również oraz o wyznawcach Judaizmu i Islamu.

3. Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie. w dniach 11.05 – 19.05. 2020r. z jednym dniem wypoczynkowym. Koszt 2150 zł. Informacje zapisów i program w gablocie.

4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Leśna, Nowopole, Graniczna i Krótka, za troskę o świątynię a w sobotę na godz. 9:00 proszę o troskę o nasz kościół mieszkańców ul. Krakowska i Łąkowa.

5. Pani Sołtys, Rada Sołecka i Radni Bobrka, zapraszają na spotkanie opłatkowe seniorów naszej społeczności na spotkanie opłatkowe w sobotę 25 stycznia w Domu Ludowym. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15: 00 - Mszą św. a po niej spotkanie świąteczne oraz wspólna zabawa.

6. PRASA KATOLICKA: Zapraszamy do jej nabywania i dobrej lektury.

7. Wszystkiego najlepszego solenizantom i jubilatom i dobrego tygodnia wszystkim. Szczęść Boże.