OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.11.2019 - 10.11.2019

1. 31 NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

W różnym stanie i z różnymi oczekiwaniami przychodzimy na Eucharystię. Bóg ze swej strony przygotowuje dar odpowiedni dla każdego. Największym z nich jest życie. Przeżywając w dzisiejszą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, gościmy w naszej parafii Siostry Klawerianki, które pragną nam przybliżyć czym są misje i jak być za nie odpowiedzialnym, i jak dzielić się wiarą.

2. Jutro Narodowe Święto Niepodległości, to już 101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. O godz. 8:30 Msza św. za Ojczyznę.

3. Dyrektor – Grono Pedagogiczne – Uczniowie Samorządowego Zespołu Szkół w Bobrku oraz Stowarzyszenie Kreacja zapraszają mieszkańców Bobrka na koncert: Pieśń dla Niepodległej w dniu 15 listopada o 16:30 w Domu Ludowym.

4. Kurs Alpha w naszej Parafii – w poniedziałki o godz. 18:15. Salka na plebani.

5. W dzisiejszą niedzielę składka gospodarcza do kopert. Serdeczne Bóg zapłać.

6. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nadwiślańska 36 – 70, a w sobotę na godz.9: 00 proszę o troskę o nasz kościół mieszkańców ul. Nadwiślańska 71 - 95 .

7. PRASA KATOLICKA: Tygodnik: IDZIEMY – Opowiedzieć Niepodległość; Dzieciństwo Prymasa Tysiąclecia; wokół filmu „NIEPLANOWANE” – do którego obejrzenia zachęcam; GOŚĆ NIEDZIELNY – a w nim: o pokoleniach Niepodległej; o współczesnych męczennikach za wiarę; ŹRÓDŁO – o wierze naszych ojców; Miesięcznik – CUDA i ŁASKI BOŻE – O cudach eucharystycznych w Poznaniu; Jest najnowszy numer naszego parafialnika: Nasz Dom

8. Życzymy dobrego świętowania Niepodległości i dobrego tygodnia wszystkim, a zwłaszcza solenizantom i jubilatom. Szczęść Boże.