OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.11.2019 - 10.11.2019

1. 31 NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Przychodzimy do Boga, który miłuje nas, a kiedy grzeszymy, strofuje, abyśmy w Niego uwierzyli. Zwracając się do każdego z nas po imieniu – jak do Zacheusza, mówi: dziś chcę się zatrzymać w twoim domu!

2. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w modlitwach i w procesji za zmarłych po cmentarzu. Przez oktawę Wszystkich Świętych codziennie sprawowana jest Msza św. za zmarłych wypominanych i modlimy się w wypominkach jednorazowych.

3. W dzisiejszą niedzielę z racji święta św. Huberta, we Mszy św. o godz. 8: 30 uczestniczą myśliwi z naszego Koła Łowieckiego , ich przyjaciele , sympatycy i rodziny, członkowie Klubu Jeździeckiego IKARION jak również Leśnicy.

4. Kurs Alpha w naszej Parafii – w poniedziałki o godz. 18:15. Salka na plebani.

5. Dziękuję mieszkańcom ul. Nadwiślańska 1 – 35, a w sobotę na godz.9: 00 proszę o troskę o nasz kościół mieszkańców ul. Nadwiślańska 36 - 70 . Śmieci, znicze, zwiędłe kwiaty i wieńce umieszczać w kontenerze.

6. PRASA KATOLICKA: Tygodnik: IDZIEMY – o wezwaniu do wieczności – ratujmy dusze; GOŚĆ NIEDZIELNY – a w nim po co nam świeci patroni; o cmentarzach budzących zachwyt; MAŁY GOŚĆ – a w nim: o wybitnych Polakach, bez których świat nie byłby taki sam; ŹRÓDŁO – o pamięci o tych, co odeszli; MIŁUJCIE SIĘ - o radości życia; NASZA ARKA – o św. Marcinie;

7. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności + Czesław Dziwak. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14: 00. Dobry Jezu a nasz Panie…

8. Życzę dobrego tygodnia wszystkim, a zwłaszcza solenizantom i jubilatom. Szczęść Boże.