OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.08.2019 - 01.09.2019

1. 21 NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

Wszystko, co Bóg czyni, wypływa z miłości. On jest dobry i chce naszego dobra – życia z Nim tu, i na zawsze, w niebie. On jest w tym naszą drogą, prawdą i życiem – On pokonał już naszych wrogów i otworzył nam bramę do życia wiecznego. Nam pozostaje iść za Nim, miłować to, co nakazuje, i pragnąć tego, co obiecuje.

2. W zakrystii są do nabycia albumy o kościołach naszej archidiecezji z naszego rejonu. Koszt 80 zł.

3. W przyszłą niedzielę tj. 1-ego września zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.30 dzieci wraz z rodzicami, które pierwszy raz rozpoczynają rok szkolny. Dzieci prosimy o zabranie tornistrów, które będą poświęcone w czasie nabożeństwa (we Mszy św. będzie uczestniczyć wspólnota rodzin "NamArka").

4. Dziękuję mieszkańcom ul. Nowa i Cicha, za troskę o świątynie. W sobotę proszę o troskę o nasz kościół mieszkańców ul. Kwiatowa.

5. Prasa katolicka: Tygodnik: IDZIEMY; GOŚĆ NIEDZIELNY; ŹRÓDŁO

6. Przypominamy, że Tel. stacjonarny na plebanii jest nieczynny. W sprawach kancelaryjnych proszę dzwonić na Tel. komórkowy księży.

7. Dobrego ostatniego tygodnia czasu wakacyjno – urlopowego życzymy wszystkim. Również wszystkiego najlepszego jubilatom i solenizantom tego tygodnia. Szczęść Boże.