OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.07.2019 - 14.07.2019

1. 14 NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

„W sercach waszych niech panuje pokój Chrystusowy; słowo Chrystusa niech w was mieszka w całym swym bogactwie.” Te słowa poprzedzające dzisiejszą Ewangelię możemy potraktować jako życzenia i zarazem błogosławieństwo. Ten skarb, otrzymany darmo, powinien być przekazywany. Dzieląc się wiarą, nie doznajemy uszczerbku, ale w ten sposób nasza wiara wzrasta.

2. Dziękuję mieszkańcom ul. Starowiejska nr 24 do końca, oraz ul. Głogowa, za troskę o świątynie. W sobotę proszę o troskę o nasz kościół mieszkańców ul. Podkomorska

3. Prasa katolicka: Tygodnik: IDZIEMY – O fenomenie Medjugoria; GOŚĆ NIEDZIELNY – jak rozumieć popularna modlitwę ks. Dolindo? Czemu chrzcimy małe dzieci?; ŹRÓDŁO – Jak dobrze wykorzystać wakacje; Dwumiesięcznik MIŁUJCIE SIĘ dla młodzieży starszej i nie tylko – O tym, że życie jest najpiękniejszym darem; o nadziei dla nieudanych małżeństw; Dekalog życia w czystości; miesięcznik - CUDA i ŁASKI - o św. abp. Zygmuncie Szczęsnym Felińskim.

4. Ze względu na problemy techniczne telefonu stacjonarnego na plebanii, prosimy w sprawach parafialnych dzwonić tylko na telefon komórkowy księży: Ks. Proboszcz – 600 062 359, ks. Janusz – Wikariusz – 692 424 374

5. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza do kopert. Dziękujemy za ofiarność.

6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Maria Wójcik, l. 87. Dobry Jezu , a nasz Panie...

7. Dobrego czasu wakacyjno – urlopowego. Pamiętajmy wszędzie o swej wierze, o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św. jak również o bezpieczeństwie swoim i innych. Również wszystkiego najlepszego solenizantom tego tygodnia. Szczęść Boże.