OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.05.2019 - 12.05.2019

1. 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Kiedy przychodzimy do Boga obciążeni bagażem naszych win, słabości i życiowych pomyłek, On pyta nas tylko o jedno – o naszą miłość. Wszystko inne da się uleczyć, o ile tylko naprawdę nam na Nim zależy i mamy szczerą wolę podnosić się z upadków i zaniedbań.

2. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na godz. 17: 30 - na Msza św. z nabożeństwem majowym. W D P S majówka o 14: 30, a po niej Msza św.

3. W środę po Mszy św. spotkanie dla dzieci z kl. 4 przed ich rocznicą I Komunii św.

4. Dziękuję mieszkańcom z ul. Nadwiślańska nr 36 – 70, za troskę o świątynie. W sobotę proszę o troskę o nasza świątynię mieszkańców z ul. Nadwiślańska nr 71 - 95 .

5. Dziękujemy Strażakom z OSP Bobrek a szczególnie druhowi Arkadiuszowi Klimie, za odnowienie przed kościołem figury ich patrona św. Floriana.

6. W ubiegła niedziele odbyły się w naszej społeczności Bobrka wybory Sołtysa. Nowym Sołtysem została P. Helena Szewczyk. Gratulujemy wyboru i życzymy potrzebnych łask w służbie dla dobra naszej wsi i społeczeństwa. Dziękujemy ustępującemu Sołtysowi P. Tomaszowi Szostkowi za zakończoną misje, współpracę i życzymy również sukcesów w życiu osobistym, zawodowym i działalności w OSP. Szczęść Boże Wam i nowej Radzie Sołeckiej.

7. Prasa katolicka: DOBRE NOWINY – bezpłatna gazetka ewangelizacyjna; Tygodnik: IDZIEMY - Zwycięża śmierci; Wielka majówka; Wspólnie czy podzieleni?; GOŚĆ NIEDZIELNY - Na czym polega prawdziwy kult Matki Boskiej?; Dlaczego dobry katolik powinien być patriotą?; ŹRÓDŁO - O twarzach Matki Bożej; DROGA - Dlaczego czekać do ślubu? O tym, że przeprosiny są początkiem radości;

8. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności + Włodzimierz Hendzlik. Dobry Jezu ……

9. Dobrej niedzieli i dobrego świętowania dla solenizantów.