OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.08.2018 – 19.08.2018

1. 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

Jezus zatroskany jest o pokarm dla ducha i ciała. Zaprasza do stołu, przy którym chce nas nasycić słowem i Eucharystią. Aby nas nakarmić i dodać sił w drodze do Bożego Królestwa.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc w przyjęciu pielgrzymów zmierzających na Jasna Górę – zarówno dorosłym jak również dzieciom i młodzieży. Dziękujemy tym, którzy z naszej parafii udali się na pielgrzymkowy szlak oraz tym, którzy w sposób duchowy łączyli się z nimi poprzez modlitwę różańcowa przez ten tydzień.

3. Dziękuję za troskę o świątynię mieszkańcom ul. Parkowa nr 1 – 20. W sobotę na 9: 00 proszę o troskę o naszą świątynię mieszkańców ul. Parkowa nr 21 - 40. Serdecznie dziękuję osobie z naszej parafii, która uszyła i podarowała piękne obrusy na ołtarze boczne i wielki dla naszej świątyni.

4. Zapraszam do nabycia i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, a w nim wakacyjny cykl o pięknych rejonach Polski – o ziemi Lubuskiej; Kongres Młodzieży Polonijnej; Granice uporczywej terapii; wspomnienie o Ojcu Badenim; Sanktuarium w Pasierbcu

5. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i dobrego urlopowego i wakacyjnego odpoczynku i bezpiecznego poruszania się po drogach.