OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.07.2018 – 08.07.2018

1. 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

Chrześcijaństwo to pójście za zmartwychwstałym Panem, który odnawia nas podczas Eucharystii, byśmy żyli i szli w blasku Prawdy. Również po to, byśmy mogli dzielić się zmartwychwstałym Panem z innymi. Z tymi, którzy nie mają dziś nadziei czy z różnych powodów nie pojawią się na Mszy św. Tak jak On dzieli się z nami.

2. W środę po Mszy wieczornej spotkanie zespołu charytatywnego na plebanii.

3. Z racji pierwszego piątku spowiedź w środę i piątek o godz. 17: 00.

4. W sobotę od godz. 9: 00 udam się do chorych z Komunią św. zgłosić chorych w zakrystii. Natomiast po południu o godz. 16: 30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ramach Nowenny Narodu Polskiego przed 100 rocznicą odzyskania Niepodległości wraz ze zmianką tajemnic różańcowych.

5. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza do kopert. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę i na konto parafialne.

6. Dziękuję za troskę o świątynię i wokół niej wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło oraz mieszkańcom ul. Kolista od nr 31 – do końca. W sobotę na 9: 00 proszę o troskę o naszą świątynię mieszkańców ul. Starowiejskiej nr 1 - 23.

7. Zapraszam do nabycia i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, a w nim wakacyjny cykl o pięknych rejonach Polski; O wakacyjnych rekolekcjach dla wszystkich; o gwieździe filmowej, która porzuciła Hollywood i wstąpiła do klasztoru.

8. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i dobrego czasu urlopowego i wakacji.