OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.06.2018 – 17.06.2018

1. 10 NIEDZIELA ZWYKŁA

„ Gdzie jesteś? ” – Bóg szuka bliskości z człowiekiem. Serce człowieka potrzebuje autentycznej bliskości z Bogiem, nie tylko spełnienia obowiązku niedzielnej liturgii. Pan chce, byśmy byli rodziną. Dziś Bóg pyta każdego z nas o relację z Nim, o otwartość serca, pragnienie wzrastania w Bożym dziecięctwie.

2. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Salezjański Wolontariat Misyjny „Młodzi Światu” z Krakowa. Wygłoszą oni do nas słowo o pracy wolontariackiej na misjach podczas każdej Mszy św. Natomiast po Mszy św. będzie możliwość indywidualnego kontaktu z wolontariuszami o działaniach wolontariatu, jak również zakupienia materiałów przywiezionych z misji czy czy na rzecz misji oraz też złożenia ofiary do puszek na cele misyjne. Zapraszam szczególnie do zainteresowania się tym tematem młodzież przygotowującą się do bierzmowania i inne osoby po bierzmowaniu.

3. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na modlitwę adoracyjną w ramach Narodowej Nowenny przed Jubileuszem 100 lecia naszej Ojczyzny na godz. 15: 30, którą zakończymy nabożeństwem do Serca Jezusowego, a nim Msza św. o 16: 30

4. W ramach obchodów 40-lecia wyboru Ojca świętego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, parafie naszej gminy organizują Rodzinny Rajd na Leskowiec – Groń JPII w sobotę 23 czerwca. Wyjazd byłby z Bobrku z parkingu koło stacji benzynowej o 8: 25. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli 17 czerwca.

5. Dziękuję za troskę o świątynię i wokół niej wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło oraz mieszkańcom ul Nadwiślańskiej nr 71 - 95, w sobotę na 9: 00 proszę o troskę o naszą świątynię mieszkańców ul. Nadwiślańskiej nr 96 do końca.

6. Zapraszam do nabycia i lektury prasy katolickiej, która jest na gazetniku w przedsionku kościoła.

7. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.