OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.02.2018 - 04.03.2018

1. 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kościół dziś prosi o ożywienie wiary słowem Boga. Owocem tego jest czystość duszy. Tylko ktoś, kto żyje w zażyłości z Bogiem, nie będzie Go oskarżał o swoje cierpienia. Dlatego teraz będąc z Nim, tu w świątyni na Eucharystii, możemy powtórzyć za św. Piotrem: „ dobrze, że tu jesteśmy”.

2. Droga Krzyżowa – piątek o godz. 17: 00.

Gorzkie Żale z kazaniem – niedziela o godz. 15: 30

Składka podczas Gorzkich Żali na kwiaty do Bożego Grobu.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź z racji pierwszego piątku będzie w czwartek 1 marca od 16: 30 do 17: 30 dla dzieci i młodzieży, potem Msza św. o 17: 30. W piątek 2 marca będzie możliwość spowiedzi od 16: 30 do 17: 00. Następnie Droga Krzyżowa z komunią św. dla tych co nie zostają na Msze św.

4. W sobotę od godz. 9: 00 udam się do chorych z Komunią św. Proszę chorych zgłosić do piątku w zakrystii. W sobotę o 17: 00 Różaniec z racji I soboty miesiąca na który zapraszamy Róże Różańcowe. Natomiast w sobotę 10 marca o 16: 30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Narodowej Nowenny prowadzona przez Margaretki.

5. Rekolekcje parafialne będą w dniach 15 – 18 marca ze spowiedzią świąteczną w sobotę 17 marca od 9:15 do 12:00. Program i informacja w gablocie.

Spowiedź w Gromcu 12 marca, a w Gorzowie 22 marca w godz. 15:00 – 18:00

6. Dziękuję mieszkańcom z ul. Parkowa od nr 31 do 60 , za troskę o naszą świątynię.W sobotę na godz. 9: 00 zapraszam i powierzam troskę o nasz kościół mieszkańcom z ul. Parkowa nr 61 do końca.

7. Od przyszłej niedzieli Panie z zespołu Charytatywnego będą rozprowadzać baranki wielkanocne Caritas. Parafia rozlicza się z 7 zł. za baranki z Caritas, dowolna większa ofiara na sprawy charytatywne w parafii. Dzisiejsza taca na Misje, w przyszłym tygodniu na Centrum Jana Pawła II. Dziękujemy za ofiarność.

8. Uczniowie z kl. 6 zgłoszą się w zakrystii po odbiór dzienniczków dla kandydatów do bierzmowania. Terminy spotkań ustali ks. Katecheta po feriach w szkole.

9. Zachęcam do nabycia i lektury prasy religijnej: Źródło; Gość Niedzielny.

10. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i całego tygodnia. Dzieciom i młodzieży życzymy zapału i pomyślności w szkole po feriach.