IMIENINY KS. PROBOSZCZA STANISŁAWA
niedziela, 08 maja 2016 10:42

CZCIGODNY KSIĘŻE PROBOSZCZU.

DZIEŃ IMIENIN, TO JEDNA Z NIEWIELU OKAZJI, BY WYRAZIĆ CI WDZIĘCZNOŚĆ ZA TRUD POSŁUGI KAPŁAŃSKIEJ W NASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ.

ZAPEWNIAJĄC CIĘ O TEJ WDZIĘCZNOŚCI, PRAGNIEMY ZŁOŻYĆ CI ŻYCZENIA PRAWDZIWEJ, APOSTOLSKIEJ ODWAGI, POKORNEJ ZGODY NA BOŻE PLANY.

ŻYCZYMY CI, DROGI KSIĘŻĘ PROBOSZCZU, ABY DOBRY BÓG OBDARZYŁ CIĘ OBFITOŚCIĄ SWOICH ŁASK, DOBRYM ZDROWIEM, RADOŚCIĄ I UMIEJĘTNOŚCIĄ PRZEZWYCIĘŻANIA KŁOPOTÓW DNIA CODZIENNEGO.

NIECH WRAZ Z MOCĄ PRZEMIANY CHLEBA I WINA, DAJE CI MOC PRZEMIANY LUDZKICH SERC.

ŻYCZYMY CI WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W REALIZACJI PLANÓW I ZAMIERZEŃ, ORAZ TEGO, BY TWOJE SZLACHETNE POWOŁANIE, PRZYNIOSŁO CI ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJĘ Z WYBORU TAK TRUDNEJ I ODPOWIEDZIALNEJ DROGI.

NIECH JEZUS CHRYSTUS OBDARZA CIĘ WSZELKIMI ŁASKAMI, NIECH DAJE CI SIŁY W PROWADZENIU PARAFII I GŁOSZENIU SŁOWA BOŻEGO, A MATKA NAJŚWIĘTSZA NIECH MA CIĘ ZAWSZE W SWOJEJ OPIECE.

SZCZĘŚĆ BOŻE.

Kliknij, aby przeglądać!