OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.12.2019 - 08.12.2019

1. 1 NIEDZIELA ADWENTU

Zaczynamy Adwent, czas przygotowania na przyjście Pana. On ma moc, by to, co na co dzień wykorzystujemy do walki z innymi, uświęcić i przekuć w narzędzia pokoju, służące pracy dla Bożego królestwa. I to jest wielki powód do radości. Przez kolejne niedziele Adwentu zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 16: 00 Po niej Msza św. popołudniowa. Roraty w tygodniu tak jak jest porządek Mszy świętych. Zapraszamy do licznego uczestnictwa dorosłych , młodzież i dzieci.

2. Na Mszach poświęcenie opłatków i świec na stół wigilijny, które będzie można nabyć u Pań z Zespołu Charytatywnego. Świece CARITAS są w cenie: małe – 8 zł; duże – 15 zł. Opłatki dowolna ofiara. Dochód ze świec idzie na Caritas naszej diecezji , nadwyżki na cele charytatywne w naszej parafii.

3. We Mszy św. o godz. 11:00 uczestniczą dzieci z kl. 3, a po niej spotkanie dla ich rodziców.

4. Kurs Alpha – w poniedziałek ma swoje ostatnie spotkanie formacyjne o godz. 18:15 w salce na plebani. Ale serdecznie zaprasza na przyszłą niedzielę na godz. 16:00 na Adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą jej uczestnicy. Bardzo proszę aby w tej adoracji i Mszy św. wzięli udział uczniowie kl. 6 i ich rodzice.

5. W środę św. Barbary , dz. i m. – patronki górników. Serdecznie zapraszam górników w strojach galowych, i ich rodziny na Mszę św. o godz. 10: 00, aby się modlić o potrzebne łaski dla nich, a za zmarłych o wieczny odpoczynek w domu Ojca.

Nasz Dom - Listopad 2019

Kliknij, aby przeglądać!

Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorje - 9 dni

KATECHEZY DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

KL. 6 – spotkania formacyjne / 10 spotkań / ma od półrocza w poniedziałki

KL. 7 – W pierwsze i trzecie środy miesiąca

KL. 8 – W drugie i czwarte środy miesiąca

Spotkania rozpoczynają się od uczestnictwa we Mszy św., a potem spotkanie formacyjne w salce na plebanii. Wszystkich spotkań jest 20 w danym roku formacyjnym.

Wszyscy kandydaci mają systematycznie korzystać z Sakramentu Pokuty / co miesięczna spowiedź / uczestniczyć jak najliczniej w nabożeństwach różańcowych, majówkach, Drodze Krzyżowej, Triduum Paschalnym, oraz w co niedzielnej Mszy św. i w święta nakazane jak również włączać się w życie wspólnoty parafialnej.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Informacja o wyniku postępowania na zakup sprzętu audiowizualnego do Kościoła pw. Przenajświętszej Trójcy w Bobrku (w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 19.09.2019r.)

Szczegóły >>>

Przedmiotem zamówienia jest zakup innowacyjnego sprzętu audiowizualnego do Kościoła pw. Przenajświętszej Trójcy w Bobrku.

Szczegóły >>>