OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.01.2020 - 02.02.2020

1. 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

Jezus zauważa dwóch braci, których zaprasza do pójścia za Nim, a ci od razu zostawiają wszystko. My jednak często w naszym życiu nie zostawiamy wszystkiego dla pana, chociaż przez całe życie doświadczamy straty – tracimy osoby, dobra materialne. Niech słowa z dzisiejszych czytań przypominają nam o tym, że oddawanie Bogu wszystkiego – to droga do Jezusa.

2. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego i jest również Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Na Mszach św. poświęcenie gromnic.

3. W sobotę o godz. 8: 00 Msza św. wynagradzająca, Różaniec i zmianka tajemnic różańcowych. Od godz. 9: 00 udamy się do chorych z Komunią św. Chorych zgłosić w zakrystii do piątku.

Nasz Dom - Styczeń 2020

Kliknij, aby przeglądać!

Bezpłatna linia komunikacji miejskiej

Burmistrz Chełmka informuje, że od 7 stycznia 2020 roku po terenie Gminy Chełmek będzie uruchomiona na okres próbny dodatkowa linia komunikacji miejskiej.

Z komunikacji tej będzie można korzystać od poniedziałku do piątku w dni robocze bez ponoszenia opłaty za przejazd. Bus będzie kursował pomiędzy Chełmkiem a Bobrkiem przez Gorzów.

Z rozkładem jazdy można się zapoznać na stronie internetowej gminy jak również na przystankach.

BURMISTRZ
Andrzej Saternus

Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorje - 9 dni

KATECHEZY DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

KL. 6 – spotkania formacyjne / 10 spotkań / ma od półrocza w poniedziałki

KL. 7 – W pierwsze i trzecie środy miesiąca

KL. 8 – W drugie i czwarte środy miesiąca

Spotkania rozpoczynają się od uczestnictwa we Mszy św., a potem spotkanie formacyjne w salce na plebanii. Wszystkich spotkań jest 20 w danym roku formacyjnym.

Wszyscy kandydaci mają systematycznie korzystać z Sakramentu Pokuty / co miesięczna spowiedź / uczestniczyć jak najliczniej w nabożeństwach różańcowych, majówkach, Drodze Krzyżowej, Triduum Paschalnym, oraz w co niedzielnej Mszy św. i w święta nakazane jak również włączać się w życie wspólnoty parafialnej.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Informacja o wyniku postępowania na zakup sprzętu audiowizualnego do Kościoła pw. Przenajświętszej Trójcy w Bobrku (w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 19.09.2019r.)

Szczegóły >>>

Przedmiotem zamówienia jest zakup innowacyjnego sprzętu audiowizualnego do Kościoła pw. Przenajświętszej Trójcy w Bobrku.

Szczegóły >>>