OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.04.2019 - 28.04.2019

1. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

„Poznała Zbawiciela z świętego obrazka, Upadła na kolana i krzyknęła: „Chryste!”.
Bije głową o ziemię z serdeczną rozpaczą.A Chrystus się pochylił nad klęczącym ciałem.
I rzeknie: „ Powiedz ludziom, niech więcej nie płaczą, Dwa dni leżałem w grobie.I dziś zmartwychwstałem.” /Jan Lechoń/

Niech Zmartwychwstanie Chrystusa będzie również dla nas znakiem zwycięstwa miłości i umocni w nas w wierze z nadzieją, że również zmartwychwstaniemy!

Obfitych łask i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Pana Naszego Jezusa Chrystusa oraz pełnych pokoju świąt wielkanocnych w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów z radosnym Alleluja na ustach i w sercu!

Szczęść Boże! Chrystus zmartwychwstał – Prawdziwie zmartwychwstał.

Życzymy wam Parafianom i waszym gościom – duszpasterze wraz z Radą Parafialną.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy nam przekazali życzenia świąteczne na różne sposoby, jak również uczestnikom i organizatorom oraz zaangażowanym w bezpieczne przeprowadzenie Drogi Krzyżowej w Niedzielę Palmową między naszymi parafiami oraz wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć w jak najlepszy sposób te Święte Dni. Wszystkim, którzy znaleźli trochę czasu, aby w modlitwie trwać przed Panem w Ciemnicy czy przy Grobie Pańskim.

Nasz Dom - kwiecień 2019

Kliknij, aby przeglądać!