KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK 2019
niedziela, 06 stycznia 2019 00:00

fot.K. Saternus

„Wszystkim, których Bóg kocha i którzy odpowiadają na Jego wezwanie (…) objawiła się miłość Boża do nas !”

Parafialny Zespół Muzyczny wraz z grupą recytatorów, 6 stycznia 2019 przygotował refleksyjny program, który śpiewem i słowem prowadził zebranych w kościele w Bobrku gości do narodzonego w Betlejem Syna Bożego. I każdemu objawiła się miłość Boża, gdy wspólnie szliśmy do Boga-Człowieka odnajdując w drodze własne człowieczeństwo.

„Umilknęli aniołowie święci, usnął Mały, już chłód go nie zbudzi, od tej chwili – proszę zapamiętaj – Bóg najbardziej potrzebuje ludzi.”

W koncercie wstąpił Parafialny Zespół Muzyczny, pod kierownictwem p. organistki Joanny Mika w składzie: Julia Staroń, Wiktoria Jagoda, Magdalena Środa, Amelia Mika, Jakub Idzik, Karolina Szpiegla, Julia Kania, Aleksandra Mika, Karolina Stachura, Kamila Idzik, Natalia Kliś, Kamil Gut, Marcin Wadoń.

Oraz ks.Janusz Kozieł, Krzysztof Kubek, Joanna Mika, Bożena Szpiegla, Wioletta Jagoda, teksty przygotowała p. Małgorzata Wabik.

MONTAŻ SŁOWNO MUZYCZNY NA XVIII DZIEŃ PAPIESKI
niedziela, 14 października 2018 00:00

fot.Krzysztof Saternus

KONCERT KOLĘD 2018
sobota, 06 stycznia 2018 00:00

DZISIAJ MÓWIMY DO ZOBACZENIA
niedziela, 25 czerwca 2017 12:00

fot.K. Saternus

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

Czcigodny Księże Proboszczu

W imieniu Parafialnego Zespołu Muzycznego i Pani Organistki pragniemy w kilku słowach podziękowania wrócić myślami do naszych wspólnych chwil - tych muzycznych i nie tylko.

Z inicjatywy Księdza kilka lat temu powstał nasz zespół. Formując grupę muzyczną, stworzył nam Ksiądz warunki do rozwijania swoich talentów i pasji do muzyki. Cotygodniowe próby, wypełnione śpiewem i radością, nie mogły odbyć się bez słodkich przekąsek. Zwieńczeniem całorocznej pracy były organizowane z pomocą Księdza bożonarodzeniowe koncerty, do których mamy szczególny sentyment. Wiele godzin prób spędzaliśmy zawsze w miłej atmosferze, a wspólne kolędowanie łączyło nas w jedną, wielką rodzinę. W naszych myślach pozostaną również chwile spędzone przy ognisku i w górach. Dzisiaj dziękujemy za poświęcony nam czas, dobre słowo i uśmiech, którym nas Ksiądz obdarzał.

Na dalszą kapłańską posługę życzymy Księdzu nieustającej wiary, nadziei i miłości. Niech każdy kolejny dzień przyniesie wiele radości i spokoju ducha, a nowa parafia wypełniona będzie życzliwymi i szczerymi ludźmi.

Wierzymy, że Ksiądz mając w pamięci nasz zespół, będzie chciał kontynuować muzyczne dzieło i stworzyć nową muzyczną grupę. Dla nas będzie to świetna okazja do spotkania i wspólnego śpiewania na chwałę Bożą! Dlatego też nasze dzisiejsze słowa nie są POŻEGNANIEM. My mówimy dzisiaj DO ZOBACZENIA.

Szczęść Boże!

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Parafialnego Zespołu Muzycznego
sobota, 14 stycznia 2017 13:31

Do szopy, do szopy wszyscy