OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.03.2020 - 29.03.2020

1. 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kościół, przypominając postać niewidomego od urodzenia, któremu Jezus otworzył oczy, modli się , abyśmy zostali uwolnieni od zaślepiających złudzeń i byśmy stawali się dziećmi światłości, jakimi staliśmy się czasie chrztu świętego.

2. W związku z epidemią odwołujemy w tym roku wielkopostne rekolekcje parafialne. Ze spowiedzi przed świątecznej prosimy ta skorzystać, aby odbyć ja w najbliższych dniach przed Mszą św. w tygodniu. Nie odkładajmy na ostatnia chwilę. Niech ten czas, naznaczony epidemią, naszego odosobnienia będzie szczególnym rachunkiem sumienia i rekolekcjami osobistymi w tajemnicy cierpienia, osamotnienia i niemożności wspólnej celebracji Eucharystii.

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 15: 30. W piątek - nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17: 00.

4. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00 i 17:30. W ten dzień przypada 20 rocznica nadania szkole w Bobrku im. Kard. Stefana Sapiehy. Ze względu na zaistniała sytuację epidemii, Msza św. z udziałem społeczności szkolnej z Bobrka odbędzie się w innym czasie.

5. W zakrystii można nabyć Baranki Wielkanocne i Paschaliki, których dochód jest na Caritas diecezjalne i parafialne.

6. Dziękujemy mieszkańcom ul. Długa nr 1 - 30 za troskę o świątynię, a w sobotę na godz.9: 00 proszę o troskę mieszkańców ul. Długa 31 - 55 .

7. PRASA KATOLICKA: GOŚĆ NIEDZIELNY;IDZIEMY; ŹRÓDŁO: CUDA I ŁASKI ;

8. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności + Sylwester Waliszewski l. 83, oraz + Marian Wanat z Gorzowa z ul. Krakowskiej. Dobry Jezu...

9. Wszystkiego najlepszego solenizantom i jubilatom tego tygodnia mimo, że są ograniczone odwiedziny. Zadbajmy o swoje zdrowie. Dobrze się odżywiajmy - jarzyny i owoce, pijmy dużo płynów, korzystajmy też ze spacerów, aby nie siedzieć tylko w domu, wietrzmy mieszkania. Dzieci i młodzież , niech dobrze wykorzystają czas pobytu w domu bez szkoły, na powtórzenie materiałów i zaległości i rozmowy z rodzicami. Włączmy się w modlitwę różańcową w domach, w rodzinach o godz. 20:30 Szczęść Boże wszystkim parafianom w tym trudnym czasie.