OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.02.2020 - 09.02.2020

1. 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

Obchodzimy dziś święto Ofiarowania Pańskiego, gdy Symeon i Anna rozpoznali w małym Jezusie Zbawiciela. Czasem trudno zobaczyć Boga i Jego działanie w tym, co niepozorne i – mogłoby się wydawać – zwyczajne. Tymczasem On przychodzi do nas w czasie Mszy św., jest przy nas w naszej codzienności. Wychwalajmy Boga i bądźmy dobrzy dla ludzi. Pozwólmy Chrystusowi, aby był światłem naszego życia.

2. W dzisiejszą niedzielę - święto - przypada również Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. okazja do spowiedzi: w środę i piątek od godz. 17: 00.

4. W przyszłą niedziele składka gospodarcza do kopert. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane wtedy jak również przelewane na konto parafialne.

5. Powoli będziemy rozliczać się z fiskusem. Proponujemy odpis 1% podatku na rzecz naszej parafianki Sylwii Socha Nr KRS 0000037904 z Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą”. Dziękujemy. Na gazetniku są ulotki przydatne do tego odpisu.

1% dla Sylwii

6. Pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie. w dniach 11.05 – 19.05. 2020 r. z jednym dniem wypoczynkowym. Koszt 2150 zł. Informacje zapisów i program w gablocie.

7. Dziękujemy mieszkańcom ul. Parkowa nr 1 - 30 , a w sobotę na godz.9: 00 proszę o troskę o nasz kościół mieszkańców ul. Parkowa nr 31 - 60 .

8. PRASA KATOLICKA : GOŚĆ NIEDZIELNY – a w nim : O poślubionych Chrystusowi; Jak walczyć z nadwagą dzieci?; MAŁY GOŚĆ - dla dzieci: jak wygrać ferie; IDZIEMY: Wystarczy, że jesteście; dla kogo Komunia św.; Nawrócona komunistka; ŹRÓDŁO: - O radości Ofiarowania. Zapraszamy do nabywania prasy religinej i dobrej lektury.

9. Wczoraj odbył się pogrzeb + Janiny Hareńczyk. Dobry Jezu, a nasz Panie...

10. Wszystkiego najlepszego solenizantom i jubilatom i dobrego tygodnia wszystkim wypoczywającym na feriach zimowych. Szczęść Boże.