OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.05.2019 -26.05.2019

1. 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

W dzisiejszej modlitwie nad darami słyszeliśmy, ze Bóg mocą Ofiary Jezusa chce nas uczynić „ uczestnikami swojej Boskiej natury”. Wiemy, że naturą Boga jest miłość. Dlatego dane nam przez Jezusa przykazanie miłości wprowadza nas już teraz w życie Boże. Paweł i Barnaba jak słyszeliśmy, realizowali tę miłość w trudach apostolskiego życia, umacniając wierzących. Uczmy się i my przekładać wielkość chrześcijańskiego powołania na konkretne realia naszego życia.

2. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych na godz. 17:30 do uczestnictwa we Mszy św. z nabożeństwem majowym. W DPS majówka o 14.30 i po niej Msza Święta. W niedziele po każdej Mszy świętej.

3. Składka gospodarcza do kopert wyniosła 4440 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

4. Dziękuję mieszkańcom z ul. Nadwiślańska nr 96 – do końca , za troskę o świątynie. W sobotę proszę o troskę o nasza świątynię mieszkańców z ul. Księżnej Ogińskiej, Kasztanowa, Słoneczna, Spokojna.

5. Prasa katolicka: Tygodnik: IDZIEMY; GOŚĆ NIEDZIELNY; ŹRÓDŁO;

6. Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia dla wszystkich.