Informacje

Parafia

Nasz Dom

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 V 2017r.

<3trong>4. NIEDZIELA WIELKANOCNA J>

Mając wśród siebie kapłanów, mamy dostęp do niewyczer> Jych Bożych łask płynących z sakramentów świętych. Pamiętajmy, że tylko dzięki sercom i dłoniom kapłanów jest możliwe przedłużenie Chrystusowej zbawczej Ofiary podczas Eucharystii oraz rozdawanie Bożego miłosierdzia w sakramencie pokuty/

W sobotę, przypada kolejna rocznica objawień fatimskich, kiedy to Maryja gorąco wzywała do modlitwy różańcowej i pokuty/ Ta Jej prośba jest aktualna także dzisiaj, stąd podejmijmy ją ochotnym sercem. Wspomnijmy też dramatyczne wydarzenia, jakie rozegrały się na Placu Świętego Piotra <3> J style="font-size: 12.16px;<>13 maja 1981 roku, kiedy próbowano zabić papieża Jana Pawła II. Dziękujmy Pani Fatimskiej za wszelkie łaski od Niej otrzym Je i prosimy o Jej szczególną opiekę. J>

W poniedziałek, 15 maja, na Mszy św. o godz. 17.3o, J.E. Ks. bp. Dami J Muskus, udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej wspólnoty parafialnej. Triduum i próby przygotowujące do przyjęcia tego sakramentu 11, 12 i 13 maja, a sakrament pokuty i pojednania, 13 maja o godz. 10.oo.

Bóg zapłać tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół, mieszkańcom ul. Akacjowa od nr 1. do 35. Na obecny tydzień powierzam świątynię rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Sprzątanie w ustalonym terminie/

Szczęść Boże!

<3> J class="article_separator">  J>
var gaJsHost = ((ahttps:" == document.location.protocol) ? ahttps://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));