Świecenie pokarmów

Zostawić koszyk z święconką przy bramce.

Przy drzwiach domu może stać najwyżej jedna osoba.

Od godz. 9:00

ul. Leśna, Podkomorska, Krakowska, Łąkowa, Lipowa, Spacerowa, Parkowa, Nowa, Cicha, Kwiatowa, Długa, Akacjowa, jarzębinowa, Polna, Nadwiślańska, Głogowa, Starowiejska, Kolista, Dębowa, Spokojna, Słoneczna, Ogińskiej, Kasztanowa.

UWAGA!

Moi drodzy Parafianie niestety w mszach świętych nadal może uczestniczyć tylko 5 osób.

Niech to będzie ktoś z rodziny zamawiającej Mszę Świętą.

W NIEDZIELE ZMARTWYCHWSTANIA Msze św. o 15:30 i 16:30 są zamówione z poza parafii i nikt z tych rodzin nie będzie.

To samo dotyczy Msz y św. w Poniedziałek wielkanocny o godz. 7:30 i 15:30

Poświęcenie pokarmów w sobotę od godz. 9.00

WIELKI CZWARTEK - Zapraszamy na transmisję Mszy św. o 17:30

Obrzędy Wielkiego Tygodnia do wykorzystania w domu
Modlitwa w rodzinie w Wielki Czwartek -
Modlitwa w rodzinie w Wielki Piątek -
Wielka Sobota - Modlitwa Wielkanocna w rodzinie -

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.04.2020 - 12.04.2020

1. 6 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

Palma, którą trzymamy w ręku w dzisiejszą niedzielę, i którą przyozdobimy nasz stół w naszych domach, jest palmą męczeństwa, cierpienia, które nosimy, każdy z nas w tych trudnych dla nas dniach. Nagrodą za trud i cierpienie poniesione z miłości. Idąc w cichości serca i w oddaleniu od siebie, idziemy za Jezusem, który dobrowolnie oddał życie dla naszego zbawienia. Uczymy się pragnąć już nie płytkiej radości z tego co przyjemne, ale radości, która jest owocem oddania siebie innym, nawet jeśli idzie ono przez krzyż i cierpienie.

2. W związku z epidemią, ograniczone jest uczestnictwo we Mszy św. do pięciu osób. Msze św. odprawiane są według przyjętych intencji. Najwyżej niech przyjdzie ktoś kto zamawiał intencję Mszy św. Wykorzystajmy TV, radio, Internet , aby w ten sposób uczestniczyć we Mszach św. i włączmy sie również modlitwę rodzinną czy indywidualną zwłaszcza o godz. 20. 30 różaniec święty o ustanie epidemii. W parafii nie będzie możliwości skorzystania z sakramentu pokuty w zwyczajnej formie! Jednak skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania jest możliwe dla tych, którzy o to osobiście poproszą. Wskazane jest uprzednie, telefoniczne umówienie. Miejscem takiej spowiedzi będzie zakrystia bądź salka parafialna, chyba że ktoś poprosi o przyjazd do domu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>